פתחו מכרז חדש
אם אין לכם חשבונות אלו, לחצו כאן.

הערכים שלנו

הערכים של פיקס הם "כללי ברזל" מבחינתנו, בכל פעם שנצטרך לקבל החלטה, בכל צעד שנעשה במסגרת הפעילות, בכל שיתוף פעולה, בכל פעם שנגייס עובד חדש לחברה, גם אם כשכיר וגם אם כפרילנסר – תמיד נוודא שזה לא נוגד את הערכים אליהם אנו מחויבים.

הערכים כלפי הלקוחות שלנו

רשימת העסקים הטובה ביותר – אנו מתחייבים כי בפיקס נעשים כל המאמצים כדי לספק את רשימת העסקים המדורגת הטובה ביותר בישראל. אנחנו נבצע סינונים קפדניים לפני שנצרף בעל עסק לפיקס, אנו נבצע מעקב מתמיד אחרי העסקים שכן מופיעים אצלנו ואנחנו נוציא עסקים שרמת השירות שלהם תרד בשלב מסוים. כך אנו נבטיח בכל זמן נתון שהעסקים בפיקס הם הטובים ביותר בישראל.

סמכות ואמינות – פיקס תמיד תנהג כחברה סמכותית ואמינה. אנו מאמינים כי יצירת אמון בינינו לבין הלקוחות שלנו הוא הכלי החשוב ביותר להצלחת פיקס, לכן כל מידע שיוצג לגולשים, בין אם הוא שולי או חשוב, ייבדק בקפידה ויאומת לפני הפרסום שלו בערוצים השונים של פיקס.

פיקס הוקמה בשבילכם – את פיקס הקמנו קודם כל בשביל הלקוחות שלנו, הלקוחות שרוצים קרקע יציבה, הלקוחות שרוצים לדעת שאם תהיה בעיה עם בעל מקצוע יהיה עם מי לדבר והם לא יהיו תלויים בבעל המקצוע אלא בגוף אובייקטיבי שיהיה בידיו את הכוח לעזור ולהתערב בעסקה במקרה הצורך.

חוכמת ההמונים – תמיד הלקוחות יהיו החלק העיקרי שעליו נסתמך בדירוג בעלי המקצוע באתר. חוות הדעת של הלקוחות יהיו תמיד המרכיב המרכזי בתוך אלגוריתם הדירוג שלנו. זה אומר שאם יש בעל מקצוע שבאופן יחסי לקוחות פיקס היו פחות מרוצים ממנו – הוא יופיע נמוך יותר ברשימה ויקבל פחות לקוחות באופן חד משמעי ובלי אפשרות להתחמק מזה.

פלטפורמה חינמית בשימוש חופשי – פיקס תמיד תהיה פלטפורמה חינמית ובשימוש חופשי לכל אדם אשר ירצה בכך. מעולם לא גבינו ומעולם לא נגבה כסף מלקוחות פיקס, בין אם הזמינו בעל מקצוע ובין אם לא.

הערכים כלפי בעלי המקצוע שלנו

תשלום על הצלחה – סיכון הרווחיות תמיד יהיה על פיקס ולא על בעלי המקצוע. בעל המקצוע יהיה תמיד המרוויח הראשון משיתוף הפעולה והוא ישלם לפיקס אך ורק על בסיס הצלחה בפועל ולאחר שהרוויח כסף דרך פיקס.

בעלי מקצוע טובים יקבלו יותר עבודה – ההופעה של בעלי המקצוע תהיה ברשימה ובסדר יורד כך שבעל המקצוע עם הציון הטוב ביותר יופיע ראשון ברשימה ולכן הוא יקבל יותר חשיפה ובאופן ישיר גם יותר עבודה. כך נשמר למעשה האינטרס של פיקס שבעלי המקצוע יתאמצו כדי לספק שירות טוב יותר ללקוחות.

שמירה על מחירי שוק – פיקס תמיד תגבה עמלה סבירה ומבוקרת וכזאת שלא תגרום לבעל המקצוע לגבות מחירים גבוהים מהמחירים המקובלים בשוק. ערך זה יאפשר לבעלי המקצוע להמשיך ולהצטיין בפרמטר המחיר שאנו מודדים.

שיפור מתמיד של בעלי המקצוע – פיקס תעשה ככל שביכולתה כדי לשפר בצורה מתמדת את המקצועיות והשירותיות של בעלי המקצוע המופיעים בפלטפורמה. פיקס תסייע בתיאום הציפיות בין לקוחות האתר לבעלי המקצוע המופיעים בו. פיקס תשתמש גם באמצעים טכנולוגיים וגם באמצעים הסברתיים כדי להשיג מטרה זו.

מחויבות לדרך אך לא מחויבות לזמן – גם אנחנו וגם בעלי המקצוע שלנו נהיה מחויבים תמיד לדרך ולתהליך בתוך פיקס. לעומת זאת המחויבות הזאת היא בלתי תלויה בזמן ולכן בכל זמן נתון כל צד שירצה יוכל להפסיק את ההסכם באופן חד צדדי. ערך זה יאפשר לפיקס להוציא ספקים שאינם עומדים בדרישות באופן מיידי ומבלי להיות תלויים בגורמים כאלה ואחרים.

הערכים כלפי העובדים בפיקס כולל הדרג הבכיר

מומחיות ומקצועיות בתפקיד – כל העובדים בפיקס ללא יוצא מן הכלל יהיו בתפקיד שבו הם מומחים ומקצועיים ביותר ומסוגלים לספק בו את התרומה המירבית לחברה.

התפקידים בחברה אינם קבועים – אם החברה תסיק כי ישתלם לה יותר להחליף את אחד מבעלי התפקידים בחברה באדם אחר, היא תעשה זאת ולא משנה באיזה תפקיד הוא מחזיק בכיר ככל שיהיה.

תגמול על בסיס אופציות בחברה – העובדים בחברה יתוגמלו על בסיס אופציות עתידיות בחברה, כאלה שיהיו שוות להם ויבטיחו להם אופק כלכלי עתידי טוב יותר. בכך החברה תשמור על אופי של עובדים המוכנים לעבוד לתקופה ארוכה בחברה, להתמקצע בה ולראות בה בית.

הערכים כלפי הציבור בישראל

התנדבות ותרומה לקהילה – פיקס תנצל את כוחה ככל שתגדל למטרות חיוביות בעבור הציבור בישראל דרך התנדבות, תרומה וסיוע לקהילה ללא הבדלי דת גזע ומין.

מתחייבים על איכות בעלי המקצוע
בעלי מקצוע שקיבלו את התג ״ספק מאומת״ הם אנשי מקצוע שביצעו דרכינו כמה וכמה עבודות, כך שבדקנו אותם וקיבלנו מספיק חוות דעת עליהם כדי להתחייב שמדובר בבעל מקצוע איכותי שעבר את הבדיקות שלנו.
בעל מקצוע שלא עומד בכללי האתר - מאבד את התג ״ספק מאומת״
img
מחיר
בסיום כל עבודה שמוזמנת באתר אנו בודקים אם המחיר שבעל המקצוע גבה היה הוגן ולא מעל הרף.
img
איכות
אחרי ביצוע העבודה - אנו מוודאים מול הלקוח שבעל המקצוע ביצע עבודה איכותית וסיפק פתרון לבעיה שלשמה הוא הגיע.
img
אמינות
אם בעל מקצוע מתברר כלא אמין והוא ניסה ״לערבב״ את הלקוח - הוא יוצא באופן מיידי מהאתר.