פתחו מכרז חדש
אם אין לכם חשבונות אלו, לחצו כאן.

איך זה עובד

פיקס היא פלטפורמה למציאת בעלי מקצוע מומלצים בצורה קלה ונוחה. בפיקס תוכלו בין היתר להכיר את בעל המקצוע עוד לפני שבכלל דיברתם איתו. בנוסף תוכלו לקרוא חוות דעת על בעלי המקצוע בפיקס ולבחור באדם עם הציון הטוב ביותר שעונה על הדרישות שלכם.

הרשמה למערכת פיקס

בשלב הראשון תדרשו להירשם למערכת פיקס. כמובן שגם אם לא תרשמו למערכת תוכלו לצפות בבעלי המקצוע אך לא תוכלו ליצור איתם קשר. ההרשמה למערכת היא חשובה מבחינתנו ומבחינתכם. בשלב הזה אנחנו מכירים אתכם בפעם הראשונה, אחרי ההיכרות הראשונית אנחנו נדע להציג לכם את המידע שרלוונטי עבורכם בצורה טובה יותר.

צפייה ברשימת בעלי המקצוע

לאחר שתרשמו למערכת תוכלו לגשת אל רשימת בעלי המקצוע הרלוונטית אליכם, רשימה שמעודכנת לפי השירות אותו אתם צריכים ומותאמת לאזור הגיאוגרפי בו אתם נמצאים. כך למעשה תוכלו לצפות בבעלי מקצוע מאוד טובים שגם נמצאים בסביבה שלכם וגם מבצעים את השירות הנדרש בו זמנית. הרשימה מסודרת בסדר יורד כך שבעל המקצוע עם הציון הטוב ביותר יופיע ראשון.

יצירת קשר עם בעל מקצוע בפיקס

לאחר שבחרתם את בעל המקצוע שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר, תוכלו בקלות ליצור איתו קשר באמצעות שיחת טלפון או באמצעות הודעת WhatsApp. בשלב הזה תיפתח קריאה חדשה במערכות שלנו ואנחנו נדע ללוות אתכם בתהליך אל מול בעל המקצוע, אנחנו נוודא שבעל המקצוע עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ועמד בהתחייבויות שלו כלפיכם.

הגעת בעל המקצוע אליכם

כשבעל המקצוע יגיע אליכם – אתם כבר תרגישו שהוא מפיקס. בעלי המקצוע שלנו מחוייבים לעמוד בפרמטרים של עמידה בזמנים, מחיר הוגן, איכות ללא פשרות וכמובן יחס ושירות טובים. בעלי מקצוע שלא מסוגלים לעמוד בכל אחד מהקריטריונים על בסיס קבוע לא מופיעים בפיקס.

השימוש במערכת בחינם, בעל המקצוע לא

לאחר שבעל המקצוע יסיים את העבודה הוא יבקש מכם תשלום (ככה נהוג, לא?). את התשלום אתם מעבירים ישירות לבעל המקצוע עבור העבודה שהוא ביצע. השימוש בפיקס הוא לגמרי בחינם, בשום שלב אתם גולשי האתר לא תצטרכו להעביר לנו תשלום. הרווחים שלנו מגיעים באופן מידתי ומבוקר מבעלי המקצוע המופיעים באתר, כזה שלא יגרום להם לגבות מחירים גבוהים מהמחירים המקובלים בשוק (הם נמדדים בפרמטר הזה, זוכרים?).

מתן חוות דעת על בעל המקצוע

לאחר סיום עבודתו של בעל המקצוע אתם תדרשו על ידינו לספק חוות דעת על השירות שקיבלתם – זאת המהות של פיקס. את חוות הדעת ניתן למלא ידנית דרך חשבון המשתמש שלכם או לחלופין לחכות לשיחה מהצוות שלנו ולספק לנו חוות דעת טלפונית. לאחר שחוות הדעת תתקבל במערכת היא תגרום לאלגוריתם לחשב מחדש את הציון המשוקלל של בעל המקצוע ולדרג אותו מחדש ברשימה.

ההשגחה של פיקס

לאחר חוות הדעת החברות ביננו לא מסתיימת. פיקס ממשיכים להיות כאן ביחד איתכם. הליווי מבחינתנו עדיין לא נגמר, אנחנו רוצים לדעת שהעבודה איכותית והחזיקה מעמד כמו שצריך, שבעל המקצוע עמד בכל ההתחייבויות שלו כלפיכם ושאתם הכי מרוצים שאפשר.

מתחייבים על איכות בעלי המקצוע
בעלי מקצוע שקיבלו את התג ״ספק מאומת״ הם אנשי מקצוע שביצעו דרכינו כמה וכמה עבודות, כך שבדקנו אותם וקיבלנו מספיק חוות דעת עליהם כדי להתחייב שמדובר בבעל מקצוע איכותי שעבר את הבדיקות שלנו.
בעל מקצוע שלא עומד בכללי האתר - מאבד את התג ״ספק מאומת״
img
מחיר
בסיום כל עבודה שמוזמנת באתר אנו בודקים אם המחיר שבעל המקצוע גבה היה הוגן ולא מעל הרף.
img
איכות
אחרי ביצוע העבודה - אנו מוודאים מול הלקוח שבעל המקצוע ביצע עבודה איכותית וסיפק פתרון לבעיה שלשמה הוא הגיע.
img
אמינות
אם בעל מקצוע מתברר כלא אמין והוא ניסה ״לערבב״ את הלקוח - הוא יוצא באופן מיידי מהאתר.